OFERTA > KONSULTANT ŚLUBNY > DLACZEGO WARTO? >


JESTEŚ W STREFIE
Wiemy że przekazanie nam organizacji własnego ślubu wymaga dużego zaufania. Dlatego w tych kilku punktach chcielibyśmy pokazać Wam na czym polega praca naszych konsultantów i zapewnić, że z troską zajmiemy się Wami, Waszymi gośćmi oraz całym weselem.


 1. W pierwszej kolejności cel Klienta
 2. Wy i Wasze marzenia to nasz priorytet. Jako konsultanci uważnie słuchamy Was - Młodej Pary, staramy się jak najlepiej poznać Wasze potrzeby, pragnienia i marzenia, nie narzucamy własnego zdania, a jedynie sugerujemy na jakie elementy warto zwrócić uwagę. Znając Wasz budżet pomagamy znaleźć takie rozwiązania, aby go nie przekroczyć.


 3. Uczciwie oceniamy sytuację
 4. Pomagamy zaoszczędzić cenny czas i pieniądze jednocześnie nie pozbawiając Was przyjemności decydowania o własnym ślubie. Poprowadzimy przez obszar przygotowań ślubnych, który dla większości z Was jest obszarem nieznanym. Z oferowanych przez nas usług i materiałów wybierzecie to, co będzie dla Was odpowiednie i niczym więcej nie będziecie się już martwić, ponieważ to my zajmiemy się dalej ich realizacją, odciążając Was od ogromu spraw do załatwienia.


 5. Dotrzymujemy słowa i terminów
 6. Głównym zadaniem konsultanta ślubnego jest przygotowanie i koordynacja najważniejszego dla Was dnia. Stajemy się Waszą prawą ręką przez cały okres współpracy. Dlatego też wszystko musi być „zapięte na ostatni guzik”, a nasi konsultanci potrafią to zrobić! Robimy rezerwacje, wpłacamy zaliczki, podpisujemy umowy.


 7. Negocjujemy rabaty
 8. Wy, jako nasi Klienci, jesteście dla nas najważniejsi i dlatego stale współpracując ze sprawdzonymi firmami na lokalnym rynku ślubnym pomagamy w uzyskaniu większych rabatów, wiemy bowiem jak ważne jest obniżanie kosztów przy tak dużym przedsięwzięciu.


 9. Kwestie finansowe
 10. Nie działamy na zasadach prowizyjnych, nie pobieramy wynagrodzenia procentowego od wartości budżetu weselnego. Dlatego też naszym priorytetem jest oferowanie produktów i usług o wysokiej jakości, ale dostosowanych do Waszych możliwości.


 11. Działamy tak, abyście mogli polecić nas kolejnemu
 12. Dzień Waszego Ślubu i Wesela jest zwieńczeniem naszych wspólnych przygotowań, trudów i radości związanych z organizacją. Uśmiech na twarzach Państwa Młodych i zadowolonych gości jest dla nas najlepszym podziękowaniem. A zadowolenie to przekłada się na kolejnych klientów...
  Skontaktuj się z konsultantką!
  Magdalena Sotomska, 502-975-923
  magda@neutrino.net.pl