OFERTA > KONSULTANT ŚLUBNY > CO NAS WYRÓŻNIA? >


JESTEŚ W STREFIE
Idea konsultanta ślubnego była wynikiem naszego - w tej chwili już 15-letniego - doświadczenia w branży ślubno-weselnej. Najpierw stworzyliśmy kompleksowe rozwiązania, poprzez możliwość zamówienia kilku usług w jednym miejscu. Zapotrzebowanie klientów i szukanie przez nich u nas pomocy stało się impulsem do poszerzania tych możliwości o kolejne usługi, tak by w tej chwili mieć pełną gamę sprawdzonych podwykonawców i móc w pełni zorganizować Wasz ślub i wesele.


Wiedza wzięła się z doświadczeń z wcześniejszych lat – z obserwacji; z rozmów z klientami, którzy już wtedy dzielili się z nami swoimi obawami, lękami; z rozmów z podwykonawcami i ekspertami z danej dziedziny. Nie potrzebujemy certyfikatów, dyplomów czy odznak, by udowodnić, że przekazujemy Wam rzetelną wiedzę. Potwierdzeniem są zorganizowane przez nas wesela, referencje i zadowoleni klienci.


Nasza praca z klientem jest zawsze naturalna i niereżyserowana. Chcecie zobaczyć, co robi konsultant podczas wesela – wejdziecie do naszej galerii. Nie znajdziecie tam zdjęć wiązanek, dekoracji czy aut ślubnych, ale zobaczycie nas. Będziecie mogli zobaczyć konsultanta, gdy ustala coś z Młodymi, gdy niesie kwiaty czy poprawia dekorację na aucie. Na niektórych zdjęciach widać, go gdzieś w oddali – bo jest, bo czuwa, bo cały czas koordynuje.Skontaktuj się z konsultantką!
Magdalena Sotomska, 502-975-923
magda@neutrino.net.pl