FAQ >


JESTEŚ W STREFIEFrequently Asked Questions

Dlaczego warto zatrudnić konsultanta?

Zatrudniając konsultanta oszczędzacie nie tylko czas ale i pieniądze, gdyż konsultant załatwi Wam odpowiednie rabaty u wielu współpracujących z nami firm. Ponadto jest to osoba która profe- sjonalnie zajmuje się planowaniem ślubu i wesela co jest gwarancją jakości. Jest to również osoba, dzięki której zaoszczędzicie sobie wiele stresu związanego z przygotowaniami i będziecie się mogli skupić na przyjemniejszych rzeczach – jak wybór wzoru zaproszeń.


Co jeszcze będziemy musieli zrobić po wynajęciu konsultanta?

Teoretycznie to nic. Oczywiście trzeba będzie wybrać coś z zaproponowanych przez konsultanta opcji i zlecić mu realizację nietypowych zamówień. Jednak tak naprawdę konsultant całą czarną robo- tę załatwi za Was.


Czy można ustalać wszelkie szczegóły mailowo?

Oczywiście że tak. Poza samym spotkaniem na którym podpisujemy umowę, całą resztę można z nami ustalać mailowo lub telefonicznie. Konsultant również może dojechać na wybrane przez Pań- stwa miejsce.


Czy konsultant pomaga nam w organizacji czasu?

Jak najbardziej. Mając indywidualnego konsultanta ślubnego nie musimy się zastanawiać jak zorganizować sobie dzień ślubu tak by na wszystko zdążyć. Konsultant pomyśli o wszystkim.


Chcielibyśmy wynająć konsultanta ale mamy już salę i zespół.

Nie chcemy płacić za coś co już mamy. Czy jest dla nas jakaś specjalna oferta?

Jest również możliwość wynajęcia konsultanta zlecając mu jedynie część obowiązków. Oczy- wiście cena jest wtedy proporcjonalnie mniejsza. Płacą Pańśtwo jedynie za faktyczną pracę konsul- tanta.


Chcemy wynająć konsultanta ale nasi rodzice twierdzą że to zły pomysł.

Jak ich przekonać?

Najlepiej przyjechać razem z rodzicami do naszego biura. Gdy zobaczą ile możecie zyskać za- trudniając konsultanta najprawdopodobniej zmienią zdanie.


Ile kosztuje konsultant?

Nie ma jednej stałej ceny, wszystko jest zależne od tego, jak wiele obowiązków zlecicie konsultantowi. Może już się zacząć od 900 zł a od fantazji i potrzeb klienta zależy końcowe rozliczenie.


Czy konsultant za mnie o wszystkim decyduje?

Nie. Konsultant jedynie radzi i proponuje najbardziej do Państwa dobrane oferty. Zawsze końcowy wybór należy do Państwa. Chyba że stwierdzą Państwo że w jakimś temacie lepiej będzie zadecydować konsultantowi za Państwa wtedy oczywiście nie ma problemu.


Czy konsultant doradzi jak się zachować również mojej świadkowej?

Oczywiście że tak. Konsultant jest w pełni do Pańśtwa dyspozycji. Jego znajomość ślubnej i we- selnej tradycji jak również lata doświadczeń w tych ceremoniach pomogą nie tylko Wam ale również Waszym świadkom i rodzicom.


Wychodzę za obcokrajowca.

Czy konsultant również pomoże mi w tak specyficznej uroczystości?

Już nie raz organizowaliśmy wesele polek z obcokrajowcami. Znamy odpowiednie procedury i oczywiście doradzimy w każdej sprawie. Tego typu uroczystości w Polsce odbywają się coraz częściej


Jesteśmy świadkami, chcemy przygotować jakąś niespodziankę dla Pary Młodej.

Czy konsultant nam też pomoże?

Jak najbardziej tak. Musicie jedynie utrzymać to w ścisłej tajemnicy.


Pragniemy skromnego ślubu, bez przepychu.

Czy konsultanci przygotowują jedynie bardzo drogie uroczystości?

Nasi konsultanci zawsze zajmują się przygotowaniem Waszego wymarzonego dnia ślubu. Niezależnie od Waszego budżetu.


Moja narzeczona wolałaby żeby konsultantem była kobieta. Czy to możliwe?

Oczywiście. Jedną z naszych najlepszych konsultantek jest pani Magda. Proszę sie zwrócić bezpośrednio do niej.