RABATY > PROGRAM PARTNERZY-RABATY > ZASADY PROGRAMU >


JESTEŚ W STREFIE
Program “Partnerzy-Rabaty” stworzony został dla dwóch grup: konsumentów i przedsiębiorców.Korzyści dla konsumentów

Jeśli kiedykolwiek skorzystaliście z usług Agencji Artystycznej NEUTRINO, zrobiliście zakupy za min. 100 zł w Centralnym Sklepie Imprezowym lub Sklepie Ślubnym Neutrino lub byliście klientami firm partnerskich, otrzymujecie Kartę Stałego Klienta – Kartę Grupy NEUTRINO.

Na czym polega niezwykłość tej Karty?

Wszystkie karty stałego klienta uprawniają go do rabatów w firmie, z której karta pochodzi. Nasza karta spełnia oczywiście ten wymóg – daje możliwość otrzymania rabatów lub bonusów we wszystkich firmach z grupy Neutrino. Działanie karty jest jednak znacznie szersze – uprawnia Was również do zniżek w wielu innych firmach na terenie powiatu piaseczyńskiego i nie tylko. Są to restauracje, sklepy, punkty usługowe, warsztaty i wiele innych.

Aktualną listę firm, w których otrzymacie bonusy znajdziecie tutaj. Sprawdźcie tę listę zanim pójdziecie na zakupy, zaplanujecie zakupy lub skorzystacie z różnych usług. Możecie przecież wybrać te firmy, w których będziecie mieć jakąś korzyść.Korzyści dla firm

Druga grupa to oczywiście rzetelne firmy, które mogą stać się naszymi partnerami, po spełnieniu pewnych warunków. Jeśli reprezentujesz jakąś działalność i chcesz uczestniczyć w naszym programie – czytaj dalej.

Program “Partnerzy-Rabaty” jest całkowicie bezpłatny. Nie ponosicie żadnych kosztów – to najważniejsze. Wasza firma jest reklamowana przez Grupę Neutrino zarówno w internecie jak i w świecie realnym, również w mediach. Do tego promujemy Waszą działalność wśród swoich klientów oraz przy pomocy specjalnego newslettera. I to bez żadnych kosztów z Waszej strony –     wszystko w ramach współpracy.

Dzwoń – 501-019-334, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Możesz też wysłać wiadomość na     nasz adres mailowy: adam@neutrino.net.pl