LINKI > PARTNERZY >


JESTEŚ W STREFIECentralny Sklep Imprezowy
Stroje karnawałowe, przebrania, kostiumy dla dzieci i dorosłych – wypożyczanie i sprzedaż. Akcesoria i dodatki do przebrań, peruki i inne. Wszystko na urodziny dla małych i dużych. Śmieszne gadżety, odlotowe okulary, gry. Prezenty i ozdobne opakowa- nia do prezentów. Akcesoria ślubne i weselne.

Leo Skorpion
Zajmujemy się wideofilmowaniem wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, m. in. takich jak: wesela, komunie, studniówki, eventy oraz teledyski i sporty reklamowe.

Wesołe Baloniki
Dekoracje balonowe, kwiatowe, materiałowe i inne ma różnego rodzaju okazje. Serdecznie zaprasza- my.

Sklep z Dekoracjami
Internetowy sklep z dekoracjami ślubnymi i weselnymi. Zapraszamy do odzwiedzenia naszej strony.

Rekomendowane Firmy
Rekomendowane i polecane Firmy, wyszukiwarka firm, katalog.

Szkoła Tańca
Jesteśmy instruktorami z wieloletnim stażem turniejowym i instruktorskim. Posiadamy licencję Ministerstwa Kultury i Sztuki. Szkołę tańca w Piasecznie prowadzimy niezmiennie od roku 1994. W tym długim okresie możemy pochwalić się ogromną ilością kursantów.

Make Me Beauty
Make Me Beauty to sprawdzona marka, działająca w dziedzinie kosmetyki i fryzjerstwa już od 2001 roku. Tak długi okres istnienia firmy zaowocował sporą i wciąż narastającą liczbą zadowolonych klientów.

Szkoła Tańca Latin Arts
Ucząc stawiamy nacisk na improwizację i swobodę w tańcu. Każdy może spróbować niezależnie od wieku i predyspozycji ruchowych.

Szkoła Tańca A&M
Dzięki ograniczonej ilości uczestników jesteśmy w stanie zagwarantować, iż każda z par ukończy kurs świetnie przygotowana do pierwszego weselnego tańca.