O NAS > O FIRMIE >


JESTEŚ W STREFIE
Studio Projektów Ślubnych


Najważniejszym celem naszej firmy jest działanie w myśl zasady “Kompleksowo – Bezproblemowo”. Dzięki temu możecie Państwo wszystkie sprawy związane z organizacją imprezy załatwić w jednym miejscu, oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze. Korzystając z kilku naszych usług otrzymujecie rabaty – jest więc zasada – im więcej, tym taniej. Dzięki stałej współpracy z tymi samymi podwykonawcami możemy dla Was wynegocjować specjalne ceny, jednocześnie oferując Wam wysoką jakość świadczonych usług. Możecie mieć pewność, że każdy usługodawca został już przez nas sprawdzony.


W roku 2006 rozszerzyliśmy działalność o kompleksową organizację ślubów i wesel – w pełnym zakresie. Już po pół roku od rozpoczęcia zorganizowaliśmy kilka wesel, a kolejne lata zwiększały dość dynamicznie ich liczbę. Dziś możemy się pochwalić ponad 60 weselami zrealizowanymi w pełni i niezliczoną już ilością przyjęć, w których pomagaliśmy częściowo.


Przez te kilka lat działania Studia Projektów Ślubnych zebraliśmy już odpowiednią liczbę sprawdzonych podwykonawców, gotowych pracować dla Was na najwyższym poziomie.


Sami też stale się doskonalimy, słuchamy uwag klientów i prosimy o ocenę naszej pracy – wszystko po to, by jeszcze lepiej sprostać stawianym przez Was wymaganiom.


Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości, szczegółowego zapoznania się z ofertą     i skorzystania z naszych usług.